Kvalita, rychlost, spolehlivost a příznivá cena – klíč vašeho úspěchu.

Jsme špičkou na trhu

Díky našim znalostem a know-how se nám daří cíleně zvyšovat prodeje podporovaného produktu v místě prodeje. Díky tomu jsme získali řadu oficiálních ocenění jak v Česku, tak také v rámci Evropy.

Skvělý design

Máme vlastní kreativní oddělení, které se každý den zabývá pouze designem a filosofií prodeje. Jen tak si můžeme být jistí tím, že naše práce bude odvedena poctivě. Když dva dělají totéž, není to totéž…

Jsme přímí výrobci

Jsme si jisti tím, co vyrábíme. Základní kámen výroby je kvalita a díky vlastnímu kontrolnímu systému ji plníme na jedničku! Zároveň můžeme zákazníkům garantovat dobrý poměr cena/výkon, protože jsme přímí výrobci.

Přes 30 let zkušeností

Za tuto dobu jsme úspěšně dokončili tísíce individuálních projektů. Máme proto velké zkušenosti s „šítím“ stojanů na míru konkrétním produktům.

Transparentnost

Zakládáme si na tom, abychom vždy jednali fér a byli maximálně transparentní vůči svým klientům. Nejen díky tomu se k nám klienti vracejí s novými projekty.

Skvělý tým

Jsme skvělý tým profíků, kteří mají svou práci rádi. Našim projektům se věnujeme s maximálním nasazením a nadšením. Do projektů dáváme srdce.

Kontaktujte nás

Rádi Vám pomůžeme s efektivní podporou prodeje Vašich produktů v místě prodeje.